19.10.2016 – Veletrh výrobků a služeb sociálních podniků a „chráněných dílen“

soc1Náměstek hejtmana Jihomoravského kraje Roman Celý, předseda představenstva Komory sociálních podniků Milan Venclík a místopředseda Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených Karel Rychtář ve středu 19. října 2016 zahájili v areálu brněnského výstaviště Veletrh výrobků a služeb sociálních podniků a chráněných dílen.

Cílem veletrhu je představit produkty a služby sociálních podniků a „chráněných dílen“ a zároveň vytvořit prostor pro vlastní jednání o možnostech spolupráce. Součástí veletrhu, který se koná za podpory Jihomoravského kraje, je také konference Sociální odpovědnost a sociální podnikání v praxi. Na konferenci představila své aktivity Komora sociálních podniků, mezi projednávaná témata patřila také společenská odpovědnost v souvislosti s podnikáním v praxi a společensky odpovědné zadávání zakázek.

Děkujeme všem vystavovatelům a hostů za účast.

Veletrh výrobků a služeb sociálních podniků a chráněných dílen se stal součástí již tradiční Veletrh na Veletrhu pořádaný Maloobchodní sítí BRNĚNKA, VO skladem RAPO a JASO – DISTRIBUTORem. Jde o jubilejní 30. VELETRH.

Pořadatelům jménem Komory sociálních podniků děkujeme za možnost uspořádat veletr ve společných prostorách pavilonu E a také za jejich společensky odpovědný přístup podpoře k zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.